BetAdria.com

BetAdria.com

Најчитани

Фудбал на ТВ

Среда

17.09.2014

 

МТВ 1, 20:45

Лига на Шампиони: Баерн М. - Манчестер С.

 

Четврток

18.09.2014

 

МТВ 1, 21:05

Лига Европа: Евертон - Волфзбург

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анкета

Кој ќе го добие дерби натпреварот помеѓу Арсенал и Манчестер Сити?

Вкупно гласови: 89
Арсенал [44.94%, 40 гласови]
Нерешено [37.08%, 33 гласови]
Манчестер Сити [17.98%, 16 гласови]